st122Закриття провадження по справі про притягнення особи до адміністративної відповідальності за злісну непокору законному розпорядженню поліцейського.

Відносно особи було складено два протоколи про адміністративні правопорушення: за порушення правил дорожнього руху - під час руху різко змінював напрямок руху, різко гальмував, перешкоджав у русі водію іншого транспортного засобу, чим змусив його різко гальмувати та змінювати напрямок руху, щоб уникнути зіткнення (ч.4 ст.122 КУпАП) та за злісну непокору законному розпорядженню поліцейського при виконанні ним службових обов'язків (ст. 185 КУпАП).

Постановою Кіровського районного суду м.Кіровограда від 25.05.2018 року провадження по справі про притягнення особи до адміністративної відповідальності за ч.4 ст.122 КУпАП закрито на підставі п.1 ст.247 КУпАП у зв’язку із відсутністю в його діях складу вказаного адміністративного правопорушення.
/Відкрити постанову для читання/ 

Постановою Новомиргородського районного суду Кіровоградської області від 06.07.2018 року провадження по справі про притягнення особи до адміністративної відповідальності за ст.185 КУпАП закрито на підставі п.1 ст.247 КУпАП у зв’язку із відсутністю в його діях складу вказаного адміністративного правопорушення.
/Відкрити постанову для читання/