st146Зміна кваліфікації злочину зі ст.ст.146, 187 КК України – «незаконне позбавлення волі людини, розбій» на ст.122 КК України – «умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження» з послідуючим закриттям кримінального провадження.


  До суду надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно гр. К. та гр. Ш. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини, вчинені за попередньою змовою групою осіб та таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань), ч. 2 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб).

Під час судового розгляду за участю захисника - адвоката об’єднання, прокурор змінив обвинувачення та вважав, що дії обвинувачених слід кваліфікувати за ч.1 ст. 122 КК України, як умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 КК України, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я.

Ухвалою Кіровоградського районного суду Кіровоградської області від 27.02.2017 року кримінальне провадження щодо гр. К. та гр. Ш. закрито у зв'язку з відмовою потерпілого від обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення.
/Відкрити ухвалу для читання/